Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro přidání komentáře a čtení došlých komentářů klikni zde

10. 1. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výjezd

(Fr. Pavlišta ml., 13. 3. 2019 17:57)

Ahoj Domčo máš tam chybu v názvu místo Desná 2 je to Desná 3
S pozdravem SDH Desná I

Re: Výjezd

(SDH Tanvald Šumburk, 13. 3. 2019 18:21)

Děkuji za připomínku u výjezdu k požáru RD v Desné ze 4.2.2019, nicméně se jedná skutečně o Desnou II. Tato událost proběhla na katastrálním území Desné II, která pokračuje za říčkou (Černá říčka) směrem od Krkonošské ulice až téměř ke zbrojnici SDH Desná III, odkud tato hranice poté pokračuje Příchovickým potokem.

pozar

(ja, 11. 3. 2019 16:06)

mas spatne napsany pozar misto desna 2 je to desna 3 :)

Návrhy

(Marian, 7. 2. 2014 10:40)

Ahoj,
rád bych vás chtěl tímto pozdravit a přidat pár návrhů na zlepšení. Je tu nějaká sekce "Aktuality" nebo "Aktuálně", kde by byl přehled aktuálních zpráv a informací o dění ve sboru? A jestli by šlo nastavit, aby to chodilo automaticky na email pro zaregistrované? A možná sem dát nějaký proklik na stránky Tanvaldu a naopak (nějakou sekci "patrneři" nebo tak něco). Ale jinak pěkné :) Díky.

poděkování

(Eva, 25. 9. 2012 12:09)

Dnes 25.09.2012 dopoledne..jsem se dostala do nemilé situace,malou neopatrností jsem se s dětmi uvěznila v malé chodbě.I když nešlo o život..s malými dětmi velmi nepříjemné.Moc děkuji hasičům,kteří byli velice milí ,ochotní a příjemný...mnoho štěstí u všech vašich případů.

pro návštěvníky

(Správce, 8. 5. 2012 21:49)

Chtěl bych poprosit naše návštěvníky zda by je napadlo co by si chtěli na stránkách přečíst ,co by je zajímalo tak to prosím napište do knihy návštěv a já se pokusím tyto materiály dodat

Kolegové ;-)

(SDH Železný Brod, 15. 12. 2011 19:52)

Ahoj kolegové!! máte moc pěkný web, jen tak dál, jinak vám celý Sbor dobrovolných hasičů Železný Brod přeje veselé vánoce a šťastný nový rok a v něm mnoho úspěchů. :-)

SDH Železný Brod

Re: Kolegové ;-)

(Správce, 22. 1. 2012 17:35)

Vzhledem k technickým problémům, které se podařilo vyřešit až nyní , nebylo možné na Váš komentář nijak reagovat. Tímto se zároveň jménem správce stránek velice omlouvám a dovoluji si Vám popřát Vše nejlepší do nového roku
2012 a přeji hodně úspěchů celému vašemu sboru.

pochvala

(míra , 22. 1. 2012 16:47)

prohlížel jsem vaše webové stránky a jsou fakt hezký

Bude z něho profík?

(Mila.O, 27. 4. 2011 13:32)

Dne 16.4.po 19hod jsem se stal svědkem dopravní nehody v našem městě u viaduktu,červený seat narazil ve velke rychlosti do sloupku se zrcadlem a dopravními značkami.U nehody jsme byli první tři lidé.Paní z Příchovic,já a dobrovolný hasič Mirek Dušek.Tento mladík zcela profesionálně zavolal na integrované záchranné složky a zajistil místo nehody.Začal také s první pomocí zraněnému řidici.Hasiči a záchranná služba se dostavili během pár minut.SHD v našem městě vychovává opravdu skvělé členy na které může být hrdý.Mirek byl opravdu perfektnní i když pro řidiče, prý nehoda skončila tragicky.Děkuji za Vaší náročnou práci,hned se v našem městě cítím bezpečněji.Miloslav.

technika

(stabylak, 25. 4. 2011 22:43)

Tak ten Mercedes Vám fakt závidíme,ale zároveň
přejem.Popřál bych co nejmíň ostrých výjezdů,ale
na druhou stranu aby jen nestálo v garáži.

první hodnocení www

(hádej kdo jsem..., 25. 4. 2011 21:02)

... Nikdo neumí psát komentáře, tak jsem tedy první, blahopřeji k otevření našich Vašich www.

facebook

(Jana, 19. 4. 2011 9:03)

a co takhle stránka na facebooku? :-))))))
prima den,
Jana