Základní informace

Kroužek mladých hasičů se koná každý pátek od 16 hod. do 18 hod. (v zimních měsících do 17:30). V sezóně, kdy je nutná řádná příprava na soutěže, se konají tréninky mladých hasičů i ve středu. První pátek v měsíci je kroužek pouze do 17:00 hod. z důvodu konání schůze SDH Tanvald Šumburk.

Kroužek se nekoná o prázdninách a svátcích. V případě nekonání kroužku z jiného důvodu jsou rodiče předem informováni prostřednictvím lístečku poslaného po dětech, popř. informací na dveřích  hasičské zbrojnice nebo prostřednictvím webových stránek - sekce mládež.

Od listopadu 2010 se scházíme v nové hasičské zbrojnici SDH Tanvald Šumburk. Již řadu let navštěvuje kroužek mladých hasičů přes 20 dětí.